Komórki macierzyste – czym są?

Komórki macierzyste to pierwotne, niewyspecjalizowane  komórki, które mogą namnażać się oraz przekształcać w wyspecjalizowane komórki tworząc w ten sposób tkanki. W organizmie odbudowują lub zastępują komórki uszkodzone. Niestety osłabiony organizm ludzki (wyniszczony przez upływ czasu, choroby czy wpływ szkodliwych czynników cywilizacyjnych) regeneruje swoje tkanki powoli. Można jednak zmobilizować komórki macierzyste do szybszego namnażania się oraz działania przez dostarczenie tlenu hiperbarycznego. Dzięki temu mogą zachodzić procesy regeneracji w organizmie o wiele szybciej i skuteczniej.

Komórki macierzyste są od lat stosowane w medycynie w celu odbudowy lub zastąpienia uszkodzonych tkanek. Przeszczepia się je ze szpiku kostnego do miejsca potrzebującego odnowy. Ostatnio coraz częściej stosuje się komórki macierzyste z krwi pępowinowej i sznura pępowiny.

Zawodowi sportowcy

od dawna regenerują się w komorach hiperbarycznych. Dlatego naprawa zniszczonych i przetrenowanych tkanek następuje szybko. Zawodnik jest gotowy do kolejnego bardzo intensywnego wysiłku.

Czy wiesz, że…

w Polsce większość procesów sądowych o błędy medyczne kończy się wyrokiem zasądzenia kilkudziesięciu godzin pobytu poszkodowanego pacjenta w komorze hiperbarycznej.

Smog?

Jeśli skazany jesteś na życie w takim miejscu, ratuj swoje zdrowie! Poddaj się terapii tlenowej, odbuduj swój organizm.

Amerykańska armia

Od wielu lat armia amerykańska stosuje komory hiperbaryczne teraz udostępnione dla wszystkich!

Zarabiaj pomagając swoim klientom

Chcesz wprowadzić terapię hiperbaryczną do swojego ośrodka?

Komory hiperbaryczne 4-osobowe

Komora miękka - 80

Komory hiperbaryczne miekkie 80

Komory hiperbaryczne 1 - 2 osobowe

National Advanced System of Assistance

Komory Hiperbaryczne © 2019 wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i realizacja mediapromocja.pl